Bizi tanıyın

Ceylan Forklift'e Hoş Geldiniz!

Şirketimiz Kayseri’de en büyük Forklift  Filosuna sahiptir, 10 larca kiralık dizel ve akülü forklift bulunmatadır.  Forklift sektöründe kiralama hizmeti veren lider firmadır.

Şirketimiz 2005 yılında Kayseri de kurulmuş olup bugün her türlü Forklift , Akülü Makaslı Platform , ve Mobil Vinç kiralama hizmetlerinin hepsini bir arada sunan Kayseri’nin ilk ve tek firmasıdır.

Sektörün hızla büyüyen tecrübesiyle konusunda öncü bir kuruluştur.

FAALİYET ALANLARIMIZ:

FİLO FORKLİFT KİRALAMA OPERATÖRSÜZ VE OPERATÖRLÜ: 1,8 ton 2ton 3ton 3,5ton 5 ton 7 ton 10 ton’a Dizel,Akülü Filo Kiralama ister 1 gün ister 1 hafata 1 ay 1 yıl 3 yıl 5 yıl siz nekar isterseniz
PALET BAZINDA FORKLİFT KİRALAMA: Fabrika taşıma,ağır makina yerleştirme,palet indime,yükleme
MAKASLI PLATFORM KİRALAMA: 8m 10m 12m 14m 17m ye kadar kendinden yürüyüşlü akülü makaslı platform kiralama. 2023 MODEL MAKİNALAR
EKLEMLİ AHTAPOT PLATFORM KİRALAMA:16m 18m ye kadar yükselebilen arazi forklifti kiralama 2023 VE 2024 MODEL MAKİNALAR
ARAZİ PLATFORMMU 4X4: 14m arazi platformu  toprak zeminde çalışan personel yükseltici makaslı platform 2024 MODEL MAKİNALAR
MOBİL VİNÇ KİRALAMA : 38 Ton 40m kapasiteli Çift Kırma 6+4 Sıfır Vinç kiralama. 20 ton 27 m 6+3 sıfır vinç kiralama

Sektörün Hızla Büyüyen , Kaldırma Ekipmanları Kiralama Hizmetinin hepsini Bir Arada veren Kayserinin İlk ve Tek Firmasıdır.
 

Firmamız CEYLAN Vinç kendi sektöründe en iyi olabilmek, en güzel hizmeti zamanında ve güvenli bir şekilde verebilmek için çıktığı bu yolda siz değerli müşterilerine her türlü yükleme boşaltma, montaj demontaj, makina montaj demontaj ve nakliyesi, sepetli vinç hizmeti, konteynır taşımacılığı, her türlü reklam afiş totem montajı, direk trafo montajı, oto kurtarma çekme  taşıma hizmeti gibi hizmetleri size uygun koşul ve şartlarda günün her saatinde 7/24 kesintisiz olarak vermenin onuru bilincindedir.

Aylık, günlük, saatlik vinç ve sepetli vinç kiralama hizmetlerini size en kolay ve en cazip fiyatlarla sunmanın kolaylığınıher zaman kendine ilke edinmiş firmamız CEYLAN Vinç size artık bir telefon kadar yakın.

16 yıllık tecrübesini en emniyetli şekilde güven ve tecrübe birleşiminde size hizmet olarak sunmak ve daima güleryüz ile müşterilerini memnun etmek firmamızın olmazsa olmaz kesin kurallarındandır.

Artık vinç kiralamak, yolda kalmak size sorun olmasın. Bırakın bu sorunu biz çözelim ve ortadan kalkan sorunlarınızı size hizmet olarak geri verelim; çünkü ‘Siz demek biz demek; Biz demek hizmet demek…’

‘Günün her saatinde her türlü zor koşullarda her an yanınızdayız.’

 

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Merhaba Vinç kiralama için nasıl yardımcı olabilirim?